Overslaan naar content

Digital Retention Specialist

    • Leidschendam, Nederland
  • Marketing

Functieomschrijving

Jij begrijpt als geen ander dat klantbehoud begint bij relevantie en eindigt bij resultaat. Je dompelt je onder in data en verdiept je in klantgedrag en weet daardoor precies wanneer en hoe we klanten moeten benaderen om ze te behouden. Daarbij geholpen door jouw commerciële inzicht en altijd met oog voor de behoeften van de klant. Van het voorkomen van uitstroom tot het slim inzetten van verlengaanbiedingen, laat jou maar impact maken. De verantwoordelijkheid voor de volledige klantbehoudstrategie van Mobiel.nl is er eentje die jij maar wat graag draagt.

 

Dit zijn wij

Bij Mobiel.nl vinden we dat iedereen vrij en bewust een abonnement moet kunnen kiezen. En dat is soms knap lastig, met al die providers die je voor zich proberen te winnen. Gelukkig snappen we de ingewikkelde telecomwereld als geen ander. Daardoor brengen we met gemak ál die abonnementsvormen en bijbehorende bundels en prijzen waarmee je om de oren wordt geslagen terug naar slechts een paar makkelijk te vergelijken persoonlijke aanbevelingen. Dat doen we met zo’n 120 collega’s. We werken hard, lachen veel en ontvangen iedere nieuwe collega met open armen.

 

Dit ga je doen

  • Je stuurt op KPI’s als retentiepercentage, herhaalaankopen, klantwaarde (CLV) en verlengingen.

  • Je duikt in klantdata, churn en klantgedrag en vertaalt je inzichten naar verbeteringen in campagnes, communicatie en timing.

  • Je ontwikkelt en implementeert duidelijke klantsegmentaties, zodat we iedereen altijd het juiste aanbod kunnen doen.

  • Hoe die next-best-action eruitziet bepaal je samen met je collega’s van de categorieën Postpaid en Hardware.

  • Waar nodig implementeer je nieuwe tooling. Zoals een CDP om klantdata effectiever in te zetten.

  • Samen met het Brandteam ontwikkel je de lifecyclestrategie, inclusief communicatie per segment en fase (tijdens contract, richting verlenging en na afloop).

  • Dankzij jou sluit de klantreis op de website steeds beter aan op verleiden tot verlengen, heractivatie en cross-sell. In samenwerking met je Category-, Content- en Productcollega’s.

 

Dit ben jij

  • Je bent analytisch sterk en weet klantdata samen met je commerciële handigheid om te zetten in concrete campagnes en proposities.

  • Dankzij je technische know how communiceer je makkelijk met product owners en developers.

  • Dat je uitstekende communicatieve skills hebt helpt daar natuurlijk ook bij.

  • Jij kunt écht goed samenwerken. Cross-functioneel, door de hele organisatie en zonder grip op het resultaat te verliezen.

  • En natuurlijk ben je proactief, zelfstandig en heb je altijd oog voor detail én voor de klantbeleving.

  • Er verschijnt een plusje achter je naam als je al enkele jaren ervaring hebt in een vergelijkbare rol binnen e-commerce of telecom.

  • Je hebt een wo-opleiding afgerond en bent minimaal 32 uur per week beschikbaar.

 

Wij beloven

  • Heel veel vrijheid om de klantbehoudstrategie zelf in te richten.

  • Een marktconform salaris, precies afgestemd op jouw niveau.

  • 25 vakantiedagen per kalenderjaar (ook op basis van 40 uur), reiskostenvergoeding, thuiswerkvergoeding en een prima pensioenregeling.

  • Korting op al onze abonnementen, telefoons en accessoires. Ook voor je vrienden en familie.

  • We hebben het hybride werken omarmd. Je bent van harte welkom op ons gezellige kantoor maar we zorgen er ook voor dat je thuis prettig aan de slag kunt.

 

En dit ook

  • Ook buiten het werk doen we vaak leuke dingen met elkaar. We zijn een ster in borrelen, zijn competitief genoeg om elkaar sportief uit te dagen en je zal niet de eerste -en ook zeker niet de laatste- zijn die flink wat nieuwe vrienden maakt op de werkvloer.

  • Koffie in allerlei soorten en maten. Want niet ál onze collega’s nemen genoegen met een lekkere kop automaatkoffie. Je kunt daarom altijd wel ergens een bakkie verse cafetière-, pour over- of filterkoffie scoren.

  • Je hart kleurt in no time blauworanje. Echt waar.

 

Wil je meer weten? Mail dan naar Maartje.

 

Zo word jij onze nieuwe Digital Retention Specialist

  1. Sta je te popelen om te solliciteren? Kom maar op dan! We zijn erg nieuwsgierig naar je motivatie en cv.

  2. In een eerste gesprek leren we je graag kennen. Tijd om vragen aan elkaar te stellen dus. Over en weer uiteraard.

  3. Zijn wij -en jij ook- enthousiast geworden na het eerste gesprek? Dan nodigen we je uit voor een tweede gesprek, met nog twee van onze collega’s. Mogelijk maakt een assessment onderdeel uit van de procedure.

  4. Natuurlijk bellen we, na overleg met jou, even met je huidige of vorige werkgever om te horen of zij net zo enthousiast zijn als wij. 

  5. Schraap je keel maar, zodat je heel hard van de daken kunt schreeuwen dat je de nieuwe Digital Retention Specialist van Mobiel.nl bent! Gefeliciteerd en welkom bij ons team!

of